Gelin Birlikte Hayal Kuralım!

Dünyanızı aydınlatan o narin çiçek için hayal ortağımız olmaya davetlisiniz. İlk odası, bebeğinize güneş ve su gibi can versin, neşeyle nefes alıp serpilsin istersiniz değil mi? Öyleyse gelin o hayali birlikte kuralım. İhtiyaçlar sizden, çözüm önerileri bizden…

Doğallık ve sadelikten ilham aldığımız odalar tasarlıyoruz

Bizim önceliğimiz, yavrunuzun kendini keşfetme sürecine maksimum katkı sağlamak. İsteriz ki bu mekanda o da kendi hayallerini kurma yetisini geliştirsin. Tasarladığımız her üründe buna dikkat ediyoruz. Bu kocamaaan bir oda da olabilir, küçük bir diş kaşıyıcı da… Oyuncaklarını koyacağı kutular, raflar da olabilir, oyun ağacı da… Doğanın bir parçası olduğunu hissetmesini istiyoruz. Bu sebeple suni olan her şeyden uzak duruyoruz. Gerçek ağaçla çalışmayı çok seviyoruz. Yalınlığın ihtişamı böyle çıkıyor ortaya. Böylece çocuğunuz gördüğü, dokunduğu ahşapta; duyduğu seslerde buluyor doğadaki yerini.

Uzmanlığımız bebek ve çocuklar

Bebek veya çocuk mobilyalarının iki sahibi vardır; minikler ve ebeveynleri. Bu yüzden, odadaki tüm objeler herkesi düşünerek tasarlanmalı. Onların güvenliği kadar, sizlerin de rahatını düşünmemiz gerekiyor.

Bir bebeğin; doğduğu andan itibaren neler yapabileceğini, hangi evrede nasıl hareket edeceğini, odasındaki muhtemel tehlikeleri ve bunlardan nasıl kaçınılabileceğini çok iyi biliyoruz. Küçük bedenleri içinde sakladıkları “sınırsız güç”e dayanıklı ve 100% güvenli mobilyalar üretiyoruz.

Süreç nasıl ilerliyor?

1. Tanışalım.

İletişim bilgilerinizi bize bıraktıktan sonra tanışıyoruz.

2. Tasarlayalım

Sizin isteklerinizi anlıyoruz. Öğrendiklerimiz ışığında taslak önerilerimizi iletiyoruz.

3. Ölçülendirme

Uygulama yapılacak odanın ölçülerini alıyoruz. Yerleşim ve tasarım planı hazırlıyoruz.

4. Onay Süreci

Tasarım, ölçüler, malzeme, bütçe, zamanlama vb. konularda mutabık oluyoruz.

5. Üretim & Teslimat

Artık üretim zamanı! Biz atölyemize geçip, üretime başlıyoruz.

Neler Yaptık?

Hayal edip, hayata geçirdiğimiz bazı odaları inceleyebilirsiniz. Sizinle birlikte gerçeğe dönüştürdüklerimizi de sergilemek için sabırsızlanıyoruz.

Sizi arayalım.

Birlikte hayal kurmayı çok istiyoruz. İletişim bilgilerinizi bırakın, görüşelim.