Hikayemiz

Bizim hikayemiz ağaçla başlıyor. Ağacın doğallığından ve sadeliğinden ilham alıyoruz, ağacın sıcaklığına hayallerimizi katıyoruz. Babywulf olarak amacımız, yeni doğan bebeklerin ve -birazcık- büyümüş çocukların güvenliği ve konforunu sağlamak için en kaliteli malzemeleri kullanmak.

Bütün ürünlerimiz; özenle, bebeklerin sağlıklı gelişimine katkıda bulunacak şekilde tasarlan ve üretildi. Bizim için her çocuk özeldir ve her biri için en iyisini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu nedenle, Babywulf olarak, her ürünümüzü özenle seçiyor ve üretiyoruz. Doğal ve sıcak bir atmosfer yaratmak için ağaçtan esinleniyoruz ve bebeklerin hayatlarına değer katıyoruz.

Biz kimiz?

Mobilya sektöründeki 30 yıllık tecrübemizi hayal gücümüzle birleştirdik ve Babywulf, bu geçmişin son meyvesi.

Her yerde 'hayal gücümüzü' göreceksiniz çünkü ürünlerimizi kendimiz tasarlıyor, yerel zanaatkarlar ile birlikte kendimiz üretiyoruz.

shutterstock_586385444_low_nwm

Biz tasarlıyoruz.

Bu sayede her zaman gelişiyoruz, değişiyoruz. Sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınıza önem veriyoruz. Sizlerin gerçek gereksinimlerinize göre tasarlıyoruz.

Biz üretiyoruz.

Bu sayede hem ürününün kalitesinden emin oluyoruz hem de uygun fiyata size sunabiliyoruz. Sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sınırsız destek veriyoruz.

Sağlıklı ve doğal

Tüm ürünlerimizde doğal ürünleri tercih ediyoruz.

En iyi malzeme

Her zaman yüksek kalite, 1. sınıf malzeme kullanıyoruz.

Güvenli

Bebek ve hamile sağlığına çok önem veriyoruz. Bu sebeple tüm ürünlerimizde toksik madde içermeyen, su bazlı, Avrupa Çocuk Oyuncak Güvenliği standartı olan EN 71-3 boya ve cila kullanıyoruz.

2 Yıl Garanti

Tüm ürünlerimiz en az 2 yıl garantili.