Derin Bey Büyüme Merkezi!

Kayın ağacının sıcaklığı.
Müşteri İrem Ç. & Abdurrahman Ç.
Yaş Aralığı Yenidoğan – 5 yaş
Malzemeler Masif Kayın, Kayın Kontrplak
İçerik Beşik, Şifonyer, Dolap

Derin Bey’in aramıza katılmasını beklerken, odasını heyacanla düşünmeye başladık. Proje zihnimizde hızlıca şekillendi. Anne ve babasının fikirleri, bizim tavsiyelerimiz ve teknik detayları birleştirip tasarımı tamamladık ve hemen uygulamaya geçtik.

Dolap ve şifonyer için ‘gofret’ kod adı verdiğimiz🙃, hem doğal, hem dayanıklı ahşap olan kayın kontrplağı seçtik. Mobilyaların köşelerine el yapımı olarak hazırladığımız ve monte ettiğimiz kayın sopaları yerleştirdik. Ve böylece hem keskin köşelerden arınmış, hem de tarz görünen mobilyalarımızı elde etmiş olduk. Güvenliği güzellikle harmanladık.

Tasarım bütünlüğünü düşünerek, karyolada da kayın kontrplak ve ince kayın çubuklar kullanarak dolap ve şifonyerle takımladık. Ailemizin isteği üzerine Derin Bey’in uzun yıllar kullanabilmesi için modüler bir karyola tasarladık. Yan korkulukları çıkartıldığında “çocuk yatağı” olacaktı. Dilenirse yatağın köşeleri ayrılacak ve bağımsız iki sandalye odaya teşrif edecekti.

Kullandığımız tüm boya ve cilalar HER ZAMANKİ GİBİ sağlık standartlarına yüzde 100 uygundu👍🏽 Dolap ve şifonyer kulpları bebeğimizin anne babasından geldi (Merak edenler için #zarahome).

Derin bey, aceleci davranıp biraz minnak bir birey olarak erkenden geldi dünyamıza🐣 Bizim odamız da ‘Derin Bey Büyüme Merkezi’ oldu.🥰